Wyniki wyszukiwania dla:

kopieckie ferie zimowe

   W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się ferie zimowe. To słodki czas odpoczynku od szkoły, nauki, starych kolegów. Dla niektórych w tym czasie nie brakuje rzecz jasna licznych wyrzeczeń, łez, euforii czy komicznych wpadek, a wszystko dlatego, że zdecydowali się uczestniczyć w półkoloniach zimowych w Kopcu.

   W Kopcu był początek i koniec. Wszyscy rozpoczęli przygodę znakiem krzyża i modlitwą w kopieckim kościele. Grupa 59 uczestników podzieliła się grupy wiekowe, uczestnicy zapoznali się z nowicjuszami i animatorami oraz z regulaminem. W kolejne dni była zabawa na hali sportowej Szkoły w Kamyku. Uczestnicy wspinali się na wyżyny swoich możliwości sportowych i artystycznych, a nawet je przełamywali, jak prawdziwi artyści si sportowcy.

   W czwartek 19 stycznia wspólna wycieczka do Bełchatowa, zwiedzanie Gigantów Mocy, czyli multimedialnej prezentacji na temat ziemi, minerałów energii elektrycznej i kopali w Bełchatowie. W południe wszyscy zamienili się fanów muzyki, a także widzów, którzy sprawdzali jak wypadli na scenie bohaterowi w animowanym filmie Sing 2.